Italia deklaron Senatoren per emigrantet ne Itali !

Valutazione attuale:  / 0

Kliko  poshte luogon  Shqiptari Italise per te lexuar te plote artikullin

 

 

Marrëveshja e integrimit. Nga viti 2012, lejeqëndrimi me Pikë

Valutazione attuale:  / 2

Me poshte po ju bejme te ditur tre artikuj te botuar ne gazeten "Shqiptari i Italise " per marrveshjen me pike  qe do te zbatohen nga qeveria Italjane per te  Huajte.

Lexo

Informohu per stranieri ne Itali

Valutazione attuale:  / 1

Nese keni nevoje per infomacione per Stranieri in Italia, mund te klikoni ne kete sit dhe aty do te gjeni pergjigjet e pyetjeve qe mund te beni drejt per se drejti: Kliko ketu